RESTAURACJA W SOPOCIE: O NAS

Symfonia Smaków to restauracja, która łączy różnorodność i tradycję z elementami nowoczesności, tworząc unikatowe dania. Przysmaki polskiej kuchni serwowane w naszej restauracji docenili już mieszkańcy Sopotu, Gdańska i okolicznych miejscowości oraz rzesze turystów przybywających nad polskie morze na wypoczynek.

W autorskim menu Szefa Kuchni wykorzystujemy świeże i sezonowe dary natury. To idealne miejsce dla wszystkich ceniących relaks i spokój wśród kojącej zieleni oraz dla tych, którzy są ciekawi nowych smaków.

Jesteśmy restauracją przyjazną dla dzieci – dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy wspaniałą salę zabaw pełną atrakcji. Państwa pociechy będą mogły tu miło i bezpiecznie spędzić czas, gdy Wy będziecie jeść obiad albo relaksować się w naszej kawiarni czy barze. Odwiedzając Symfonię Smaków z rodziną przekonają się Państwo, że pobyt w restauracji wcale nie musi oznaczać dla dzieci nudy czy ciągłego strofowania przez dorosłych. W naszej sali zabaw każde dziecko na pewno znajdzie rozrywkę dla siebie.

Zapraszamy do nas wszystkie osoby poszukujące dobrej restauracji w Trójmieście. Oferujemy jednak nie tylko pyszne jedzenie, zapraszamy też m.in. na bilard oraz do baru i kawiarni.

Poza dobrym jedzeniem, oferujemy relaks na łonie natury.

RELAKS

Poza dobrym jedzeniem, oferujemy relaks na łonie natury.
Zapraszamy do naszego ogródka.

ZADBANY OGRÓDEK

Zapraszamy do naszego ogródka.
Miejsce zabaw dla najmłodszych.

STREFA DLA DZIECI

Miejsce zabaw dla najmłodszych.
Smaczne i zdrowe dania.

KUCHNIA NA WYSOKIM POZIOMIE

Smaczne i zdrowe dania.

Zamknięte imprezy okolicznościowe Obiady i wydarzenia

Nasza restauracja to świetne miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dużą salę oraz piękny taras. Organizujemy różne imprezy okolicznościowe, w tym obiady weselne, komunie, urodziny, imieniny i spotkania firmowe. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie Gości. W Sopocie i całym Trójmieście nie znajdą Państwo wiele równie atrakcyjnych lokalizacji jak nasza restauracja przy Operze Leśnej, z pysznym jedzeniem oraz profesjonalną i miłą obsługą. Dzięki temu, że nasza restauracja znajduje się w hotelu mogą Państwo również na miejscu zarezerwować noclegi dla siebie lub Gości. Wybór Symfonii Smaków na organizację imprezy okolicznościowej to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.  

O nas

Zaplanuj wizytę Rezerwacje